Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 14.08.2020.
 

Kas notiek ar Latvijas finanšu sistēmas asinsriti?

Finanses, bankas, Parex banka video_f

13.11.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 0

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājas vietnieks Jānis Brazovskis 12.novembra debatēs „Kas notiek Latvijā?” stāstīja, ka šobrīd kopumā no finanšu sistēmas nav aizplūdis daudz līdzekļu, turklāt daudzām bankām pieaug noguldījumi. Bet viņš arī atzina, ka banku seifu glabātavas ir pilnas ar skaidru naudu, no kā cieš sistēmas asinsrite, un norādīja – ja cilvēks ņem ārā noguldījumus, viņa draugs kredītu var nesaņemt. Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs izteica pārmetumus lielajām bankām, kuras ir līdzatbildīgas par ekonomikas pārkarsēšanu. Viņš norādīja, ka „Swedbank” un „Nordea” ļoti apzinīgi turpina kreditēt, bet „dažas” zviedru bankas mēģina klusi un mierīgi aizgriezt savus krānus, kas varētu izšķirt Latvijas tautsaimniecības tālāko likteni.

Video: Jānis Brazovskis un Ilmārs Rimšēvičs par naudas aizplūšanu no finanšu sistēmas un banku kreditēšanas politiku. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 12.11.2008.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: