Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 19.09.2019.
 
Šonedēļ „Kas notiek Latvijā?” (KNL) redakcija saņēma skatītāja pārsūtītu e-pastu, kas atklāja, ka „Lietišķās informācijas dienests” (LID) un žurnāls „Bilance” sadarbībā ar „Ceļojumu aģentūru Spāre” piedāvā izbraukuma semināru valsts iestāžu un pašvaldību grāmatvežiem un finanšu nodaļu vadītājiem „Svarīgākais 2008.gada pārskatu sagatavošanā budžeta iestādēs un pašvaldībās”. Kā liecina reklāma, seminārs „labajiem un lietpratīgajiem” darbiniekiem, ko uzņēmuma vadītāji izlems šādi atalgot, Ēģiptes kūrortā Šarm el Šeihā paredzēts no 26. līdz 30.novembrim. 805 latu dalības maksā iekļauti lidojumi, uzturēšanās pieczvaigžņu viesnīcā, ēdināšana un pat ekskursija uz Kairu un piramīdām Gīzā.
Essers    09:33  |  25.10.2008.

Un kāpēc viņi nedrīkst braukt? Jums skauž? 

janitis    09:50  |  25.10.2008.

ESERAM. Papētiet SAVAS galvas saturu, tur mēdz būt smadzenes un ja viņas ir , tad ar tām ir jāstrādā......VeiksmiJums.... 

inspekcija    11:27  |  25.10.2008.

Rīgas ķeizari joprojām turpina par tautas naudu vazāties pa visu pasauli. Pirms pāris gadiem Pieminekļu inspekcijas ķeizariņš Dambis bija komandejumā Jaunzēlandē uz 3 nedēļām!!! Nepietiek jau ar algu tūkstošos, vadības līgumu un kukuļiem, vēl atļaujas atpūsties par tautas naudu!!!Un tagad šitam kretīnam par šādu rīcību tiek ordenis iešķiebts!Jāprasa PAR KO??? 

Hiacinte    15:16  |  25.10.2008.

eck, žēl, ka neesmu grāmatvede, varētu saulainā pludmalē zvilnēt ar Pina Coladu aktīvu pusē un Asiņaino Mēriju pasīvu pusē:)) Man kā vēsturniecei nākas izklaidēties par pašas naudu tepat kādā krogā un iedomāties, ka tam patiesi ir kāds sakars ar Maurīcijas salu. Šķiet, Domburkungs arī neko attapīgāku nespēj izdomāt.:)) 

Ilona    12:01  |  27.10.2008.

tā taču ir normāla parādība iestādēs! jau vairākus gadus manā iestādē notiek tas pats, proti, regulāri ārzemju komandējumi personām, kurām pat nav nekādas kompetences par semināra tēmu. šajā gadījumā vismaz brauktu grāmatveži, bet no mūsu iestādes uz šo semināru nebrauktu grāmatvedis, bet gan kāds ērts vadītājs:). Novembrī no mūsu iestādes viens no vadītājiem brauc uz Kipru, uz semināru, kurā viņš nesapratīs ne viena vārda, jo ir pilnīgs āmurs par šo tēmu:))) 

KNL redakcija  knl@knl.lv  13:29  |  27.10.2008.

Ilona, ja Jūs esat ar mieru atklāt vairāk informācijas par bijušiem un gaidāmiem apšaubāmas lietderības komandējumiem valsts vai pašvaldību iestādēs, sazinieties, lūdzu, ar KNL redakciju pa e-pastu knl@knl.lv. Varbūt izdosies novērst nelietderīgus tēriņus. 

vērotājs    08:16  |  28.10.2008.

Par ko mēs te diskutējam? Par vienu pieķertu nelietderīgu braucienu? tak tā jau sen ir norma! Tāpat kā norma ir degvielu tērēt uz valsts rēķina! TV3 Nekā Personīga visu cie''nu, viens vismaz "lējējs" uz valsts rēķina mazāk! Bet tas arī varbūt ir 0.0001% no visas zagtās degvielas! pats esmu bijis liecinieks, ka Latvenergo darbinieki uz valsts degvielas "taloniem" nodrošina ne tikai sevi, bet arī radus un draugus! Sen jau ir vajadzīgs pārskatīt dienesta auto vajadzības, valsts apmaksātu degvielu, telefona sarunas! Tieši tur pazūd ļoti lielas budžeta naudas!!! 

niks    15:23  |  28.10.2008.

Pirms pārs gadiem pieteicos kādā firmiņā , kas izsniedz starptautiski atzītu grāmatveža sertifikātu.Ierodoties uz pirmo organiztorisko sapulci firmas piedāvājumā(līgumā) ieraudzīju arī mācību semināru Londonā vai Parīzē, par papildus samaksu pēc tā brīža cenām.Kaut arī pati sertifikācija nebija no lētajām , maksāt vēl kaut ko nebiju ar mieru.Uz jautājumu :"Kas būs , ja nepiedalīšos šādā seminārā?" - saņēmu atbildi - jūs nebūsiet izgājusi paredzēto programmu .... tātad arī nesaņemšu sertifikātu ! 

  01:41  |  16.02.2009.

Jāatdzīst, ka savu darbu slikti dariet, ja tas ir labākais, ko variet celt gaismā saistībā ar valsts budžeta līdzekļu izšķērdēšanu. 

A.    10:38  |  16.02.2009.

Jā, ar biļeti vienā virzienā. 

mežsargs  mezsargs1@inbox.lv  11:53  |  16.02.2009.

Lai tik brauc ! Neko jaunu tur neieraudzīs (tikai koraļus un zivis).Krievu "kultūru"un necieņu pret pamatiedzīvotājiem var arī Latvijā redzēt . Vienīgi šeit viņi nelauž koraļus,neiet uz restorānu peldbiksēs,neliek uz šķīvja piecas reizes vairāk kā spēj apēst, pī.. vārdi skan kā burbuļojošs avots (bez mitas).Ģērbšanās stils perfekts- treniņbikses+kurpes+Tkrekls+utt.', dažādos veidos.Ar ģeneraļa cienīgu striktu komandu tiek nokalpināti vietējie.Katrs šīs nācijas indivīds Ēģiptē jūtas kā vienīgais Dievs un pavēlnieks (kā gudmens ,skrelle un slegžārs kopā). Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: