Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 22.09.2020.
 
Premjers paziņojis, ka neapliekamā minimuma palielināšana līdz 100 latiem ir „pēdējais kompromiss”, arodbiedrības atkārto prasības par algām un prāto par protestiem, uzņēmēji daudzina nepieciešamību uzlabot biznesa vidi, valsts kontroliere saglabā iebildes gan par budžeta izveides pieeju, gan atalgojumu sistēmu – šī pretstatu aina, sākoties pēdējai nedēļai pirms valsts budžeta projekta akceptēšanas valdībā, uzskatāmi atklājās vakar „Kas notiek Latvijā?” debatēs. Runa šobrīd ir ne tikai par saturu, bet arī par formu un stilu, kādā notiek budžeta iztirzāšana. Jo budžets nav reklāma, kurā stilam nav nozīmes, bet visu izšķir slāpes.
Lola  nulles budzets  18:23  |  02.10.2008.

Nu šis kā reiz varēja būt tas gads, kad beidzot varēja izstrādāt nulles budžetu, vētījot katru pozīciju, nevis pieplusojot klāt esošajām. Par to runā gadiem, bet diemžēl neviens tā arī nav uzdrošinājies izstrādāt. Un diezvai arī uzdrošināsies, jo, paskatoties vakardienas KNL, tiešām radās sajūta, ka valsti vada muļķi. Tā vietā, lai ieklausītos valsts kontrolieres I.Sudrabas un ekonomista A.Strazda ieteikumos, kas, manuprāt, ir ļoti OK (IIN likmes samazināšana vai krasāka neapliekamā minimuma celšana, utt.), valdības visi trīs viedie valdības vīri metās abiem virsū. Diemžēl valdības vīri tādejādi parādīja savu analfabētismu un nobālēja uz A.Strazda fona - arī Godmanis, nemaz nerunājot par Slakteri. 

Lola  pie nulles budzeta  18:29  |  02.10.2008.

Un nulles budžeta izstrādei laiks, visticamāk, pietiktu, jo Slakteris jau agrā pavasarī zināja, ka ar 2009.gada budžetu būs sūdi. Vajadzēja tikai gribu un vēlēšanos, lai to izdarītu... 

Ancis  anita.upite@gmail.com  06:54  |  03.10.2008.

Mūsu mazajā valstiņā nekas nemainīsies uz labo pusi tikmēr,kamēr nemainīsies AUGŠU attieksme.Respektīvi - mēs un pārējie!Noskatoties trešdienas raidījumu,viss ir skaidrs."Jūs neviens NEKO nesaprotat.Kā Godmanis vienā frāzē izmeta(čukstus blakus sēdošajam Slakterim) - bezceris!Mēs visu daram pareizi un nekādi finansu vai ekonomikas speciālisti te neko nesaprot." 

Inita    07:57  |  03.10.2008.

Cenšos noskatīties visus KNL. Ieteikums-uzaicināt mazāk dalībniekus,jo grūti izsekot līdzi katra teiktajam.Pieaicinātie bieži tiek pārtraukti.Pēdējā KNL fin.ministrs tā steidzās un murmulēja,ka neko nevarēja saprast. 

Nesamērība    08:44  |  03.10.2008.

paliek, turpinās un turpināsies. Un nākotnē kādas būs tūkstošnieku pensijas, ko viņi būs sev "sapelnījuši"! Un tās viņiem pienāksies uz pārējo (sākot no 1996.gada) iesaldēto fona. Skaistas izredzes elitei un superelitei. 

Laima  laimish@gmail.com  09:29  |  03.10.2008.

Ja pareizi saprotu, tad pat izglītotu ekonomiķu vidī, kas nav valdībā, ir atšķirīgi viedokļi. Ekonomists A. Strazds vakar knl diskusijā uzsvēra, ka deficīts budžetā, kāds tas mums būtu nemaz nav tik traki, lai nebaida tautu, bet tajā pat laikā Rimševiča kungs runāja par to, kā šis deficīts augs un augs un labi nebūs. Apjukumu radīja tas, ka valdība sāka publiski strīdēties ar valsts kontrolieri, savukārt, Baldzēna kungs mēģināja iedarboties uz min.prezidenta Godmaņa sirdsapziņu. Manuprāt, tas par neko labu neliecināja. Vai tad Dombura kunga vadītais raidījums "Kas notiek Latvijā" būtu vieta, kur izteikt savstarpējus apvainojumus (nu varbūt nav tik traki). Es kā skatītājs gribētu, lai puses jau pirms raidījuma būtu izstrīdējušās, nonākuši pie secinājuma, kurš vainīgs, kuram jāmaina kaut kas savā darbībā, jau dodot kādus risinājumus, kuriem reāli arī sekotu darbība. 

jpp    11:06  |  03.10.2008.

Godmanim (personīgi). Gudrs vecis jau Tu esi, bet sliktākais ir tas, ka Tu uzskati, ka tev ir taisnība un esi kompetents absolūti visās jomās. Tas jau velk uz PSKP un Josifa Visarionoviča stilu... Mērķis ir situācija nākotnē, kura jāsasniedz, realizējot plānotās aktivitātes. Projektam ir globālais mērķis un konkrētais mērķis. Projekta globālais mērķis sniedz vispārēju priekšstatu par to, ko projekta pieteicējs vēlas paveikt ilgākā laika posmā, tajā skaitā, kādu labumu šis projekts dos sabiedrībai. Projekta konkrētais mērķis raksturo projektu, sniedz priekšstatu par iznākumu/rezultātu tūlīt pēc projekta pabeigšanas. 

Armands  Armands.Kravalis@inbox.lv  12:44  |  03.10.2008.

vajag tautas nobalsošanu, vai deputātiem , ministriem utt uzlikt ja ne minimālo, tad vismaz vidējo algu!!!! 

Punkts    23:23  |  03.10.2008.

Pie visa jau teiktaa, palicis novaartaa ir I. Sudrabas pieminaatais fakts par darba raziigumu un rezultaatu, kas, manupraat, prasiits netiek un arii kontroleets pietiekami - ne! Piemeeram, mana pazinja, kas straadaa Zemkopiibas ministrijaa, var atlauties darba laikaa doties uz iepirkshanaas centru, jo deelam vajag nopirkt skolai jaunas bikses. Kad jautaaju, ko tad priekshnieks teikts, vinja atteica, ka priekshnieks pats esot mediibaas aizbraucis, un, ka arii vinjas koleegi, ja nepieciesams regulaari dodoties iepirkties. BET, KUR TAD PALIEK DARBS UN NODOKLJU MAKSAATAAJU NAUDA??? 

juris  juris101063@inbox.lv  20:44  |  04.10.2008.

mums visi ministri ir kompetenti-lopudakters vada medicīnu,bet kad tur viss ir tūtē,tad viņam uztic aizsardzību.un atkal viņš visu zina.labais. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: