Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 04.07.2020.
 
Kaislības ap nākamā gada valsts budžetu un algu iesaldēšanu ir ne tikai ekonomiska un sociāla tēma, bet arī Latvijas demokrātijas pārbaude. Vakar „Kas notiek Latvijā?” debates fiksēja izejas pozīcijas, aizsākoties valdības plānu apspriešanai ar arodbiedrību, darba devēju un citu lietpratēju un ieinteresēto dalību. Var jau teikt, kā to uzsver Godmanis, ka rezultāts ir kopēja atbildība. Taču, lai šo atbildību īstenotu, pie varas esošajiem jānodrošina iespējas arī pārējiem to realizēt.
Lita    17:45  |  11.09.2008.

Kad likvidēs visādu veidu uzņēmumu padomes, valdes, padomdevēju institūcijas, sekretariātus, kuros var saņemt simtiem tūkstošu latu gadā, kā piemaksu pie darba algas - tad arī varēsim sākt runāt par algu iesaldēšanu. Kā valsts uzņēmumu vadītāji var mēnesī saņemt desmitiem tūkstošu latu, ja viņiem arī diennaktī tāpat kā ārstiem, policistiem un skolotājiem ir ne vairāk un ne mazāk kā 24 stundas. Es jau nesaku, ka visiem jāsaņem vienādi - bet šis vājprāts arī ir jānovēŗš. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: