Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 28.05.2020.
 
Vairākus mēnešus aviācijas biznesa un tūrisma vidē izskanējušas ziņas par to, ka Rīgas lidostā jau šogad kļūs par vienu lidsabiedrību mazāk. „KNL”, meklējot atbildi uz dzirdēto informāciju, noskaidroja, ka tā ir patiesa. “easyJet” Korporatīvo attiecību vadītājs Eiropā atzīst, ka “izvērtējot maršruta darbību patreizējos tirgus apstākļos, diemžēl, “easyJet”, maršruts Rīga-Berlīne ziemas lidojumu grafikā nebūs pieejams”. Tā kā šis bija „easyJet” vienīgais maršruts Latvijā, var secināt, ka šī kompānija no mūsu valsts aiziet. Pagaidām gan tiek ziņots, ka šāds lēmums pieņemts tikai uz vienu sezonu, tomēr neviens arī nevar apgalvot, ka tā nav aiziešana pavisam. “easyJet” ir veicis lidojumus uz Latviju no 2004. gada novembra. Kompānijas trešā ceturkšņa rezultāti pierāda, ka tās galvenā izaugsme vērojama Londonā (Getvikas lidostā), Francijā, Itālijā un Spānijā.
asf    18:29  |  05.08.2008.

īzī ir vissakarīgākā lētā kompānija ar labu servisu. 20 kg bagāža, atlaižami krēsli, žurnāliņs, ko palasīt. Jūties kā cilvēks pēc īru zilās arfas lidojumiem. Diemžēl noriets saistāms ar oranžās krāsas popularitātes kritumu Latvijā. Aiziet easyjet, aizies arī TP ;) 

KLM    10:58  |  06.08.2008.

Nu kas isti nav skaidrs? EasyJet neviens neapmaksa LGS un ground servisa piestaditos rekinus, ka tas notiek ar Arfaino konkurentu un turklat viniem visadus "push back" un ietumsanas pakalpojumus nenodrosina viens zinams Latvijas buldozers. Tapec ari nav izdevigi. Te vel nepiemineja, ka Iberia, ta ari nesadusojas uzsakt reisus un izskanejusas aizdomas, ka British Airways sogad atgriezisies ar nepiepildijas. Turklat ari KLM ziemas sezona lidos ar mazakam lidmasinam. Turklat BT nemitigi ir lidmasinu tehniskas problemas del nolietota parka un regulari kavejumi, kas pilnigi izslaed kaut kadus reisu savienojumus, ja vien tie ir isaki par diennakti. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: