Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 20.02.2020.
 
Pēc tūrisma aģentūras „Kolumbs” sūdzības izskatīšanas Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) nolēmis aizliegt Ārlietu ministrijai (ĀM) slēgt līgumu ar „Kaleva Travel”, kas uzvarēja iepirkumā par visa veida transporta biļešu rezervācijas un iegādes servisa nodrošināšanu ministrijas darbinieku komandējumiem. „Kas notiek Latvijā?” redakcija 2.jūlija rakstā jau pētīja (http://www.knl.lv/raksti/457/) šī iepirkuma norises un vērtēšanas procesa neskaidrības, turklāt uzvarētāja uzņēmuma „Kaleva Travel” valdes locekle ir ārlietu ministra Māra Riekstiņa kundze - Irēna Riekstiņa.
Andrejs    12:30  |  18.07.2008.

Kolumbs - korumpeta agentura. Butu labi, lai KNL zurnalisti pajautatu kolumba ipasniekus ka vini uzsaka savu biznesu, ja ir interese - labprat sniegtu informaciju. 

Redakcija    13:08  |  18.07.2008.

Andrej, ja Jums ir vērtīga informācija, ar ko esat gatavs dalīties, aicinām sazināties ar redakciju! Redakcijas e-pasta adrese ir knl@knl.lv. 



Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
Valsts budžets  

     Kas notiek ar valsts budžeta projektu 2008.gadam?

Partneri:



         Dalibnieki         


Autors: