Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 12.04.2021.
 

Vai Rīgas mēri pieļauj vienas un tās pašas kļūdas?

Rīgas dome video_f

03.07.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 0
Īsi pēc ievēlēšanas par Rīgas mēru „Kas notiek Latvijā?” (21.02.2007.) diskusiju karstumā jaunais mērs Jānis Birks (TB/LNNK) nogāztajam priekštecim Aivaram Aksenokam (JL) pārmeta Rīgas domei nepiemērotu vadības stilu, jautājumu izskatīšanas vilcināšanu un dokumentu aprites kavēšanu.

Šobrīd, kad reāli apdraudēts arī J.Birka krēsls, vicemērs Jānis Dinevičs (LSDSP), kura frakcija atbalsta ārkārtas sēdes sasaukšanu J.Birka atcelšanai no amata, uzsvēris, ka šobrīd Rīgas domē netiekot organizēts darbs vajadzīgajā līmenī.

Likumsakarīga situācijas atkārtošanās vai vienkārši populārs arguments, kas der kārtējā mēra gāšanai? Un kādēļ J.Birks nav mācījies no A.Aksenoka kļūdām, ko pats viņam savulaik pārmeta?

Video: Jānis Birks un Aivars Aksenoks diskutē par vadības stilu Rīgas domē. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 21.02.2007.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: