Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 26.11.2020.
 

Vai Kabanovs pārtop par sociāldemokrātu?

Politiskās partijas video_f

27.06.2008. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 1
Saeimas deputāts Nikolajs Kabanovs, aicinot uz etnisku saskaņu, lai apturētu ekonomiskās situācijas kritumu un pie varas esošo spēku cinisko visatļautību, ceturtdien paziņoja par savas politiskās piederības maiņu no šobrīd Saeimā pārstāvētās kreisi galējās „PCTVL” uz sociāldemokrātisko XXI gadsimta apvienību „Saskaņas centrs” (SC), kā to partijas uzstādījumos nodēvējuši paši saskaņieši.

Tomēr vēl tikai pirms pāris gadiem notikušajās publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” („KNL?”, 08.03.2006.) saistībā ar 16.marta leģionāru atceres pasākumiem un Latvijas vēstures interpretēšanu N.Kabanovs uzstājās kā Krievijā veidotās filmas „Baltijas nacisms” demonstrēšanas iniciators Latvijā. Toreiz politiķis neslēpa savu kategorisko attieksmi pret leģionāriem, latviešu leģiona veidošanas iemesliem un vēsturi.

„KNL?” redakcija piedāvā noskatīties fragmentu no minētā raidījuma, vienlaikus jautājot, vai kas ir mainījies N.Kabanova attieksmē pret otrā pasaules kara vēstures faktiem Latvijā, ja pieņemts lēmums no kreisi radikālas partijas pāriet pie sociāldemokrātiskas partijas? Šķiet, ka atbilde varētu būt divējāda: vai nu N.Kabanovs nopietni pārvērtējis savus politiskos uzskatus, vai nu SC nebūt nav sociāldemokrātiska apvienība, par kādu sevi vēlas uzdot sabiedrībai.

Video: Nikolajs Kabanovs par 16.martu (fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 08.03.2006.)Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: