Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 07.07.2020.
 
Uz masu protestiem ne ar, ne bez lietussargiem, neviens neaicina. Kategoriski par Alekseja Loskutova atbrīvošanu no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amata ir tikai valdošās koalīcijas politiķi. Kategorisks nav ģenerālprokurors, kurš gan ir līdzautors negatīvajam atzinumam par KNAB priekšnieka neatbilstību amatam. Opozīcija piesauc piemērus, kad citi likumpārkāpēji vai nelikumības savā pakļautībā pieļāvuši vadītāji paliek amatos. Tikmēr skaidrības nav ne par naudas pazušanas motīviem, ne par iespējamo KNAB darba vājināšanu pēc iespējamās priekšnieka maiņas. Tāds ir īss kopsavilkums vakarvakara debatēm „Kas notiek Latvijā?”. Līdz ar to argumentu pretrunīgums par Loskutova atbrīvošanas pamatotību un mērķi saglabājas arī pēc ģenerālprokurora komisijas atzinuma un valdības lēmuma.
ekspatriots    12:42  |  20.06.2008.

Naudas pazušanu es personigi uzskatu par apzināti rīkotu provokāciju,jo šaubos vai KNAB strādā tādi muļķi lai neiedomātos par numurētām naudaszīmēm.Tas savukārt nozīmē ka paņemot naudu garantē savu pieķeršanu.Bet kas notiek variantā ja nomaina Loskutovu un pēc tam nomaina visus pārāk aktīvos KNAB darbiniekus ,tas jau pat man skaidrs.Redzot kā pašlaik tiek bīdītas visas rebes,rodas sajūta ka koalīcijas partijas baidās no tā ka varas zaudēšanas gadījumā nepaliks tik daudz resursu kas varēs viņus piesegt izdarītajās mahinācijās naudas izzagšanās u.tt.Kā rezultātā KNABam būs iespēja viglāk darīt savu darbu. Ja jau Valsts prezidentu labu mums sagādāja tad uz KNAB šefa vietu gribētāju no TP puses varētu būt daudz un arī tādi cilvēki kurus sabiedrība nemaz nepazīst ,bet viņi ir lojāli TP. 

Svešinieks    12:55  |  20.06.2008.

Raidījuma laikā tika izklāstīti divi svarīgi viedokļi, kuri šodien nosaka vai kuriem vismaz vajadzētu noteikt Latvijas politiku. Pirmais ir Maiziša kunga stingra nostāja Loskutova kunga atbildības jautājumā, neskatoties uz to, ka viņš labi saprot kurš un kādā veidā izmantos viņa viedokli. Jā, politiķi cenšas ar viņa rokām tikt vaļā no Loskutova, bet šis situācijas izpratne neatbrīvo viņu no pienākuma rīkoties saskaņā ar likumu, jo citādi viņš nolaidīsies līdz tādam pašam mafiozā līmenim. Otrais ir Kārkliņas kundzes un Pabrika kunga stingra nostāja, ka vienīgais šīs jezgas iemesls ir valdošās koalīcijas vēlēšanās tikt vaļā no Loskutova, kurš šodien apdraud ne tikai viņu labklājību bet pašu brīvību. Tas nozīmē, ka, ja Maiziša kungam ir taisnība no juridiska viedokļa, no politiska viedokļa Loskutova atlaišana būs trieciens Latvijas valstij. Šī situācija ir Jūrmalgeita un Saiemas vēlēšanos atspoguļojums. Toreiz visiem ir bijis pilnīgi skaidrs, ka Šķele un Šlesers bija bijuši iesaistīti kukuļošanā Jūrmalas domē, kaut gan trūka juridisku pierādījumu lai viņus notiesātu. Bet dīvainā kārtā abu partijas veiksmīgi nokļuva Saiemā, kā arī ZZS. Un tikai ar pozitīvisma kampaņām šo parādību izskaidrot nevar. Bija jābūt vēlētāju dziļa neizpratne par valsts iekārtu. Domas gaita droši vien ir bijusi sekojoša: ja viņi nav notiesāti, tad vai vispār nav vainīgi, vai tāda ir dzīves realitāte un lai tad Saiemā sēž šie reālpolitiķi, jo viņi labāk par visiem saprot šo dzīvi, ja viņiem izdevās izķepuroties no tādas ķēzas. Šīs gudrības un varonības paraugu nodemonstrēja Veldres kungs raidījuma laikā, apgolvojot, ka viņu neiebaidīšot. Pirmkārt, runājot ar Žiglova vārdiem «No saviem čomiem tu baidies vairāk nekā no citiem». Otrkārt, Veldres kungs sajaucis gļēvulību ar sirdsapziņu, kura droši vien viņa draugu lokā ir lamu vārds. Viņš pat sācis uzvesties kā bandit. Kopš Jūrmalgeita pagājuši divi gadi. Priekšā mūs gaida referendums. Tas būs pārbaudei tam, cik tālu šajā laika posmā Latvijas pilsoņi aizgājuši savā izpratnē par valsts iekārtu. 

ciemiņš    16:21  |  20.06.2008.

Nobrīnījos par Pabriku(žēl, ka viņš no kažokmetēju cilts, jo vispār daudz augstākas klases politiķis kā tirgus bāba Bērziņš vai uzpūstais un iedomīgais Veldre) un viņa pietiekami skaidri sniegtajiem mājieniem, ka koalīcija citu-ne nezāļu izravēšanas vadītu-iemeslu dēļ par visām varītēm grib no Loskutova atbrīvoties, kam sliecos ticēt. Pabriks,lai arī "pabriks", ir gan pietiekami saprātīgs, lai nepateiktu par daudz, diplomāts, kas lietu patieso stāvokli raksturo ar to, ka viņam "tagad labāks miegs", bet tajā, ko viņš saka, der ieklausīties tādēļ vien, ka viņš vēl nesen sēdēja ar kalvīš- und veldrveidīgajiem pie viena galda un zina vairāk par TP iekšējo virtuvi un iemesliem Loskutova nīšanai. Vēl viens interesants apstāklis, par ko Dombura kungs gan vēl nerunāja un par ko īsti vēl neviens nerunā, bet kas reiz tikai kaut kur komentāros izskanēja: jā, ko darīs ar atlaisto Loskutovu un visu to informācijas apjomu, kas viņam pieejama? Saprotu, ka viņš ir zvērestu vai ko tml. saistīts un neko nedrīkst izpaust, bet ar vienu viņa mājienu pietiktu, lai ļaudis viņam ticētu, jo viņš "taču zina"+uzticības kredīts, ka nemelo. Iespējams, koalīcija rok Loskutovam bedri, kurā paši iekritīs. Ja vien A.Loskutovs to gribēs. 

latviete    20:37  |  25.06.2008.

Loskutovam ir jāturās pretī TiPiņiem!!! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: