Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 31.05.2020.
 
skats no laukiem    09:39  |  22.05.2008.

Pārmetumi ļoti pamatoti, pat nedaudz nokavēti. Manuprāt lauksiamniekiem vajadzēja kopīgi asāk reaģēt kad tika likvidēta cukurbiešu audzēšana, jo tad jau bija skaidrs, ka nākošā nozare būs lopkkopība- piena ražošana(gaļas ražošana jau likvidēta,9 graizījumi bija laba lopbarība) Un ministrs kas ir valdībā,kuram jācīnās par ražošanu- izceļas ar šo visu ražošanu pirmajiem likvidatoriem. Smieklīgi izklausās viņa solījumi par cīņām Eiropas tiesā (jo kā izrādās Latvijai ir vismazākā palīdzība. Kur tad viņš bija kad vajadzēja cīnīties? Novērojot Rozi citos diskusiju raidījumos (bieži skatos KNL)viņš ir agresīvs un uzbrūkoši kritisks. Manuprāt nekas nemainīsies, un zemnieki pamatoti atzīst ka netic savam ministram- Tad varbūt vismaz šoreiz lai Roze parāda ka neprot cīnīties un ar godu demisionē. Bet tā nemūžam mūsu valstī nenotiks, jo aiz viņa stāv visa partija. 

jurka    12:22  |  22.05.2008.

nafig mūs zemniekus čakarē valdība, viņiem vajadzētu mūs atbalstīt nevis gremdēt!!!streika laikā jāpielej valdības telpas ar peinu, laj saprot kas tas vispār ir...labāk ju laikam ir ievest no ārzemēm pienu nevis iepirkt no letiņiem, tas taču laikam ir izdevīgāk, bet kas notiks ja laukos vajrs nebūs ražošanas? tur tak sāksies haoss un nesakoptība būs atkal ugunsdzēsējiem vairāk darba jo būs jādzēš kūla!!! varbūt pietiek bāzt naudu kabatās, bet jāsāk atbalstīt zemnieki beidzot-derētu padomāt Rozes kungs. pilna kabata ar naudu un bailes kad nenomet no amata tevi, jo tu jav vairs nevari sprēgāt un aizstāvēt zemniekus, jo tad tev būs cauri no aukša vaj ne??? 

arnis  borkenauto@yahoo.com  12:49  |  22.05.2008.

jautājums Rozes kungam,cik Briseles ierēdņi ir piesolījuši Latvijas valdībai,kādam no ministriem par zemnieku likvidēšanu?Izskatās pēc kaut kādas vienošanās.laikam jau latvijas valdībai nav aknas lai runātu pretī. 

>>>    21:58  |  03.02.2009.

TP un ZZS kopā, kas nekādu krīzi neparedz, saņem 5 x vairāk balsu. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: