Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 03.06.2020.
 

16. marta brīvības

Vēsture

24.03.2005. Jānis Domburs  A A A Komentāri: 1
Var, protams, teikt, ka nekas ārkārtējs leģionāru atceres dienā pie Brīvības pieminekļa nenotika. Tomēr situācija, kad kārtējais nesankcionētais pasākums kļūst par lielāku notikumu nekā atļautais, ar visiem zināmajiem ekscesiem un politiķu komentāriem, ir pienācīgs atskaites punkts, lai pamatīgāk izrevidētu Latvijas valstī noteiktos principus publiskajām pulcēšanās brīvībām un to ierobežojumiem.
inese  inese444@fsmail.net  19:57  |  17.03.2008.

Cik patīkami ir dzirdēt to, ka te tiek rakstīts pretēji tik bieži dzirdētajam - ierobežot, aizliegt, sodīt...un sodīt.... ikvienu, kas uzdrošinās 'dziedāt kādu citu dziesmu sabiedrības kopkorī' un ar milzīgu aizdomību raudzīties uz ikvienu, kas neatbilst kādam abstraktam "standartam"........ Protams, ka personai ir atbildība, ja viņa rīcības rezultātā cieš vai tiek apdraudēti citi.Taču tikai caur personas brīvību vārdos, uzskatos un izpausmēs šī atbildība var izaugt, ne tā? vai varbūt es te runāju galīgi garām... taču liekas, ka kamēr vien kāds personu ierobežo, tas neļauj šai personai spriest un domāt pastāvīgi, un vēl jo vairāk izraisa pretestību un dumpinieciskumu........ Tāpat arī pilnīgi piekrītu tam, ka ierobežojumu izstrādei jātiek pamatotai uz analīzi un pētījumiem, jo personas brīvības ierobežošana pirms tā jelko, jelkad ir darījusi vai vispār domā darīt, ir nopietna lieta. Lai cilvēkam neliktu justies kā noziedzniekam par to, ka viņš dzīvo Latvijā! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: