Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 04.04.2020.
 
Prezidenta pilnvaras netiek bīstami paplašinātas, ja atvieglo Saeimas atlaišanas mehānismu, neapdraudot prezidenta iespēju zaudēt amatu, uzskata Valsts prezidenta Valda Zatlera padomniece likumdošanas jautājumos Sandra Kukule. Tomēr viņa ir pārliecināta, ka diskusija par Saeimas atlaišanu ir cieši saistīta ar prezidenta pilnvaru paplašināšanu, tāpēc šie jautājumi jāskata kopumā. Intervijā „Kas notiek Latvijā?” viņa skaidro, ko prezidenta administrācija plāno darīt ar Konstitucionālo tiesību komisijas izstrādātajiem ierosinājumiem Satversmes pilnveidošanā un kā tie saistīti ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) iniciētajiem grozījumiem Satversmē par tautas tiesībām atlaist Saeimu.
.Ne par tēmu, be    03:08  |  24.03.2008.

man ir priekšlikums Dombura kungam, lai vārdu "epopeja" viņš pa laikam aizstāj ar kādu citu vārdu, jo gandrīz katra raidījuma ievadā izskan tieši šis vārds! 

Rasmuss    17:27  |  25.03.2008.

Nu, Sandriņ, kā tā var blefot! Komisiju, kas skata grozījumus Satversmē, izveidoja 2007.gada 7.decembrī... Pie tam tā savas darbības laikā, cik man zināms no mēdijiem, ne reizi neuzklausīja Satversmes grozījumu izstrādātājus un virzītājus. Tāda dīvaina Prezidenta puses nostāja, vai ne? Izveido komisiju, lai demokratizētu sabiedrību, bet nevienu neuzklausa! 

Sandra    19:20  |  25.03.2008.

Intervijas sākumā ir neliela neprecizitāte. Trūkst vārda " ideja" manā atbildē par to, ka komisijas ideja radās 2007.gada vasarā. .Nevis komisija, bet tieši ideja par tš izveidošanas nepieciešamību radās jūlijā. Un tas nav nekāds blefs. 7.decembrī komisija sanāca uz savu 1.sēdi. 

aD  dravnieks@law.lv  22:57  |  25.03.2008.

tiešām par šādas komisijas veidošanu Sandra Kukule runāja jau konstitucionālās politikas seminārā pērnā gada jūlijā fakts pie tam nevis vēlmju izteiksmē, bet jau par konkrētām organizatoriskām lietām projekta virzītāju argumenti tika uzklausīti 17.decembrī ekspertu prāta vētrā Rīgas juridiskaja augstskolā, kas bija jebkuram pieejams pasākums Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: