Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 03.06.2020.
 
Divu šā gada Lielo mūzikas balvu ieguvējs – Latvijas Radio (LR) koris ir uz izjukšanas robežas, jo dziedātāju zemā atalgojuma dēļ mākslinieciskais vadītājs Sigvards Kļava apsver iespēju kori likvidēt. LR kora dziedātāju atalgojums ir divreiz mazāks nekā citos valsts profesionālajos kolektīvos un uz to arī neattiecas Kultūras ministrijas (KM) kultūras darbinieku algas paaugstināšanas grafiks. Šāda absurda situācija radusies tādēļ, ka LR koris vēsturiski atrodas nevis KM, bet gan Nacionālās radio un televīzijas padomes paspārnē, jo formāli LR koris ir LR struktūrvienība.
Madars  madars1986@inbox.lv  16:29  |  12.03.2008.

''LR kora izpilddirektors Reinis Druvietis norāda, ka vēstules par algu paaugstināšanu esot rakstītas pagājušā gada vidū, taču līdz ministru galdiem tie viņam nezināmu iemeslu dēļ nav nonākuši.'' Izrādās atkal pie visa vainīgs Pasts. 

Andris Saulītis    00:45  |  13.03.2008.

Vēstules nav sūtītas ministriem, bet gan zemākām amatpersonām, kurām lūgts vērsties pie ministriem. 

IncParaac  IncParaac@inbox.lv  16:43  |  13.03.2008.

Demakovas atpazīstamības nodrošinātāju ieguldītais, ir atpelnāms - par jebkuru cenu - panākot 1/2 miljarda latu vērta ezeriņa nopludināšana daudzās tērcītēs uz alkatīgu "lielāko kretīnu" selekciju staciju rēķiniem. Koris ? "Gaismas! Gaismas pili, nenormāli gribu! Kraa! Kraa!" Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: