Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 29.02.2020.
 
Labs plāns šodien ir labāks par lielisku plānu rīt – tā vēsta viens no mūžam aktuālajiem Mērfija likumiem. Godmaņa valdības svaigākie plāni – neatliekamo darbu saraksts pagājušajā nedēļā un rīcības plāns šonedēļ - gan ir diskutabli, vai tie saucami par labiem. Tomēr labi, ka tie ir, lai diskutētu – kā vakar atklājās debatēs „Kas notiek Latvijā?” – gan par idejiskiem, gan racionāliem aspektiem un gan par konkrētiem lēmumiem, gan par alternatīviem scenārijiem, kas liktu plānus mainīt.
Pedagogs zinātni  pedagogs@zinatnieks.lv  11:55  |  31.01.2008.

Dombura kungs, Jusu raidījumi ir interesanti, bet reizēm Jūs izturaties kā niķīgs bērns, piemēram, vakar sarunā ar Koķi. Tas, ko viņa pauda, ir reti saprātīgi. Pagaidām neviens no iepriekšējiem ministriem nav konkrēti pateicis, ka iestājas par mazo skolu izdzīvošanu, ka risinās talantīgo bērnu izglītošanos laukos utt. Jums un Jūsu kolēģiem citos masu medijos būtu jāsaprot, ka Koķe ir Eiropas līmeņa zinātniece, kas orientējas pedagoģijā un pasaules izglītības sistēmās. Cits jautājums ir, vai viņas vadītā ministrija spēs izdarīt to, ko Koķe saka. Nebrauciet viņai virsū par lietām, kuras Jums šķiet, ka saprotat, bet patiesībā nesaprotat. Nu nedzīvojam mēs laikos, kad Jūs beidzāt skolu, tāpēc Jūsu uzbraucieni un neļaušana ministrei līdz galam izteikties šķiet infantili. Vairumam cilvēku šķiet, ka viņi zina pedagoģiju, jo viņiem ir bērni, vai zina, kas būtu jāmāca skolās, jo paši taču esam beiguši skolu. Nākosreiz varbūt pajautājiet ministrei - kā Jūs to panaksiet, tai arī vajadzētu būt mērauklai. 

pArt    12:27  |  31.01.2008.

Godmaņa un viņa vadītās valdības, tai skaitā Poķes, problēma ir nespējā saprast, atzīt un analizēt "negatīvā priekšspriegumu". Poķes uzstādījumi talantu atbalstā būtu nopietni vērā ņemami tikai tad, ja vispirms tiktu kompleksi izanalizētas pieļautās kļūdas izglītības sistēmā, no kurām gribu pieminēt, manuprāt, svarīgāko - Skolotāja profesijas prestiža totālu samazināšanos, kur atalgojumam ir milzīga nozīme. Rezultātā fizikas zināšanas skolēnos neļauj oponēt Godmaņa pieminētā "negatīvā priekšsprieguma" sliktumam, jo tas bieži ir normāls darba režims daudzām ierīcēm. Ko līdz sapulcināt vienkopus talantus, ja nebūs, kas gudrības iemāca? Ja Godmaņa priekšnieks šļesers uzskatāmi rāda, ka nebūt nav smagi jāmācās, lai buldozerētu valsts līdzekļus un citus labumus sava pagalma virzienā. 

EK    13:23  |  31.01.2008.

Savdabīga neatliekamība, kas jārisina gados, nevis mēnešos............. Šis apgalvojums nosak Godmaņa darbības principus..... Pats brīudin nebiedēt sabiedrībuy, bet visu 2008 gadu taisaš plānot plānus, kurus iekļat pamat plānā, kurus realizēs plānveidīgi tuvākos gados:) Gada beigaš Godmanis noplātis rokas un paziņos ka neizdevas, jo visi plānio nebija saplanoti...... Valdība nezin kā veicināt exportu un mazie uzņēmumi var tikai paži cerēt izdzīvot un cīnīties, jo skaidrs ir viens NEKĀDAS palīdzibas nebūs...... Gerhards tur minēja kaut ko par fondiem īpašo reģionu attīstībai, tad uz to naudu NEVIENS nav pieteicies, jo naudas piešķirta mazs, birokrātija liela un kaut ko attīstīt vietā kurā NAV nekādas infrastruktūras, bez darbaspeka IR NEREĀLI!!! Izsludin šadus pasākumus priekš ķeksīša, lai velāk sist sev pa krūti un bļaut pa visu pasauli ka izdarija baigo varoņdarbu!!!! 

Juris  to Pedagogs zinātni  13:31  |  31.01.2008.

Tu gan tāds smeiklīgs patrāpijies, dēvē sevi par zinātnieku un tad domā ka tāds izskatīsies:D Lai kāda tur arī nebūtu Koķe eiropas zinātniece, bet atbildēt sakarīgi nespēja! Kaut ko tur burbulēja par to ka sabiedrībā jaizdiskutē, bet nejēdza pateikt kāda veidā tas notiks. Tā jau var visu dzīvi kaut ko mistiski diskutēt un neko nedarīt. 

bufys  roland20@inbox.lv  16:21  |  31.01.2008.

Godmaņa valdības plāni, prognozes utt.,tas ir kaut kāds ārprāts,vai tad neviens nezin,kas notika 90gados kad bija Godmanis,es savos 23g saprotu jau ka tas ir murgs!Bet apdolbītai tautai jau neko nevajag,kamēr ir aitas tikmēr ir cirpēji!starp citu šī gada labākais teksts varētu būt"Tika izveidota darba grupa,IESNIEGUMUS UN VĒRTĒJUMUS IESNIEGS ....." vai nevarētu kādreiz publicēt šo darbu grupu darbiniekus,vai viņi ir tie saucamie darbinieki x,slepenās darba grupas tikai jēgas no viņām kādas???? Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: