Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 19.09.2019.
 
Jūrmalas attīstības plāna grozījumu izstrādes laikā asus iebildumus izraisīja vēlme virknē teritoriju likvidēt dabas pamatnes statusu un pieļaut apbūvi. Tomēr astoņās no teritorijām, pret kuru plānotajām izmaiņām iebilda arī vides ministrs Raimonds Vējonis, zonējumu maiņa ir realizēta. Pie tam vairākās no tām jau uzsākta detālplānojuma izstrāde, kas faktiski ir pēdējais posms pirms apbūves sākšanas. Pretēji sākotnēji noraidošajai attieksmei, tagad ne Vides ministrija (VidM), ne Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija (RAPLM) par Jūrmalas attīstības plāna grozījumu atcelšanu vairs nerunā. Bet Jūrmalas Aizsardzības biedrība (JAB) gatavo pieteikumu Satversmes tiesai.
teno  gg  00:35  |  31.01.2008.

Lai Raimis pastāsta kā svinēja savus 40 klubā Bermuds!! Kur viss bija apmaksāts ieskaitot dzeramo un maukas!!! Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra
Pašvaldības  

     Kas notiek ar Jūrmalas attīstības plānu?

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: