Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 22.09.2020.
 
Izmeklēšanā, kurā tiek pētīta aptuveni 100 pasu viltošana Pilsonības un Migrācijas lietu pārvaldē (PLMP), jau pagājušā gada augustā bijis pirmais notiesājošais spriedums pret Krievijas Federācijas pilsoni Nataļju Rukinu. Spriedumā teikts, ka pase iegūta 2006. gada vasarā – tātad laikā, kad PLMP darbojās jaunā Iedzīvotāju reģistra sistēma, kurā riski esot novērsti līdz minimumam.
paija    22:32  |  16.01.2008.

Un tas notiek laikā,kad it kā notiek izmeklēšana par viltoto pasu izsniegšanu un neviens neprasa un neskaidro,kas un par kādu naudu izrakstīja pasi 

vasjad    09:51  |  17.01.2008.

Manuprāt, tiesas sistēma nodarīja lielākos kaitējumus. Jo tiesneši par kukuļiem legāli, un ATKLATI - valsts vārdā sludināja spriedumus lietās. Un, nezinot īstos iemeslus, normālie cilvēki domāja, ka viss ir pareizi. Un noziedznieki tiešam saņem pelnīto. Bet nevienu tiesnesi neizraidīja no valsts, kaut tiesas spriedumi par viņu vainu ir. Kāpēc strādā tiesu sistēmā un advokatūrā tie, kuri uztaisījuši no tiesāšanas "ķeksi"? Vajag tiem dot kaut spec. apzīmējumu – "Zvērinātais ķeksis"! Un ievest pakāpes – „ķekša palīgs”, „1. pakāpes ķeksis”, „2.kategorijas ķeksis”, „Superķeksis”, „”Nesodāmais ķeksis”! Kā un pasu skandālā, rīkojās ne pārsniedzot savas pilnvaras vai ļaunprātīgi izmantojot savu stāvokli, bet rīkojās valsts vārdā – nelikumīgi! Un paši sev deva, nelikumīgi, tādus varas grožus, kuri tiem nepienākas – sodīt vai spriest ne pēc likuma, bet pēc naudas maka biezuma! Jo citādi „pilnvaru pārsniegšana” sanāk: ka sētnieks kurš sakop nepiederošu viņam teritoriju un šie cilvēki vienlīdzīgi pārsnieguši savas pilnvaras un tiks sodīti pa 1 pantu? To darīja ne nabagie cilvēciņi, kuri saņēma 120 latus pnd (pirms nodokļiem) un kuriem trūka maizes lai pabarotu savas, apgrauzušas visas palodzes, ģimenes. Un ne kādi ideoloģiskie Latvijas ienaidnieki. Bet tīrie, sakoptie, ļoti labi paēdušie un braucošie ar labām auto, inteliģentie, izglītotie un labie cilvēki, pilsoņi. Un par savu labu darbu saņēma prēmijas, paaugstināšanu, pateicības. Pat ja neatņems no viņiem mantu, vajag atņemt šos nelikumīgi saņemtos apbalvojumus. Citādi sanāk, kaut notiesātie, bet un apbalvotie par to pašu! Smieklīgi!!! 

vitaR    13:55  |  17.01.2008.

Uzskatu, ka šāda masveida neatbilstošu pasu izsniegšana nav bijusi iespējama bez priekšniecības ziņas. Nu nav tas iespējams, sitiet mani kaut nost. Ja pieņemam, ka šāda iespēja bijusi (tādā apmērā!!!), tad priekšniekam sen bija jādabon vilka pase un jāatbild pēc nopelniem. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: