Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 03.06.2020.
 
„Vai jūs esat dzirdējuši kādu sūdzību, ka banku sistēmā kāds būtu kādu nullīti kādam pierakstījis?” raidījumā „Kas notiek Latvijā?” (9.janvārī) vaicāja Banku augstskolas Biznesa un finanšu pētniecības centra zinātniskais padomes priekšsēdētājs Jānis Režais. Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Bičevskis, kas iepriekš vairākus gadus ir bijis Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšnieks sacīja, ka nevar novērst situāciju, ka personu grupa vienojas izdarīt noziegumu. Viņš atzina, ka var tikai mazināt riskus, lai pārkāpumi tiktu pēc iespējas efektīvāk atklāti. Diskusijas temats: pasu skandāls, kas saistās ar aptuveni 100 pasu izsniegšanu, balstoties uz nepatiesiem Iedzīvotāju reģistrā ievadītiem datiem. J.Režais apšaubīja, ka šai gadījumā risks ir samazināts līdz minimumam un aicināja pievērst uzmanību tam, kā Latvijā ir organizētas banku sistēmas. „Kas notiek Latvijā?” redakcija skaidroja, kāpēc privātā sektora informācijas sistēmas varētu būt drošākas nekā valsts iestāžu.
tests    20:54  |  14.01.2008.

Pie šādas vadošo IT darbinieku maiņas un vadības attieksmi pret IT darbiniekiem kā MS Offisa regulētājiem ar attiecīgu attalgojumu Valsts iestādēs, nekad nebūs cerību saglabāt datu konfidencialitāti jeb sakārtotu infrastruktūru. Kā arī mīts par drošiem IT resursiem no kuriem iekšējais strādājošais personāls nevar veikt informācijas nokopēšanu-noplūdi-zagšanu ir pilnīga IT nozares specifikas nezināšana un atklāts "IT auditoru" biznesa lobēšana, kuri Latvijā var sniegt tikai padomus paroļu garuma noteikšanā. 

>tests  salamandrs@inbox.lv  10:18  |  16.01.2008.

"Pie šādas vadošo IT darbinieku maiņas un vadības attieksmi pret IT darbiniekiem kā MS Offisa regulētājiem ar attiecīgu attalgojumu Valsts iestādēs" - tur jau tas joks, ka tieši valsts iestādēs tas IT ir kā koks riteņos liberalizējušās socialisma laiku politiskās birokrātijas klumburojošā uzvaras gājienā - ne viņi to spēj ne grib - aizstāj IT izmantošanu ar to, ko izsapņojuši "atkarības gados" - pūst štatus un taisīt apšaubāmus pasūtījumus un līgums utml. - izjust naudas grozīšanas pēc savas saprašanas un vēlēšanās pilnvērtīgu kaifu. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: