Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 01.10.2020.
 
Valsts attieksme pret pircējiem - arestējam, bet aizsargājam.
kirsis.a    11:39  |  10.01.2008.

Lai nu tā būtu, ka reiz tos vārdus tomēr uzzināsim! :)) 

valentina rozina  valroze@inbux.lv  16:31  |  10.01.2008.

Man patik sie raidijumi tie jo tala jo intresantak.Loskotovu kara vai nos, tulin un tagag, bet es vel lidz sai dienai nesmu sapratusi un dzirdejusi ne no viena, cik un ko Loskotovs vai vina padotie nozaga valstij un kas visvairak cieta nota tauta vai valdosa partija?????? Kam mums tas pases gan jau valdosie izkartos kad galvenais vainigais bus nosauts vai sakosts tapec jgaida lai noskaidrotu LAPSENES vel nau izlidojusas.Piecu sesu gadu garuma davatas pases palabi un kreisi un nevarnosauk viniem bij jasez kopa ar pasu sanemejiem nevis jaslep.ESAT MIERIGI IZMEKLESANA NOTIEK:}:}.KAM ????Ka tautai acis aizmalet,mums tak nevaig tas vinu pases,bet kas maksas tiem izmekletajiem kas tulit no saimas tiek izvirziti un kas maksas par tam tiesam un jajau vini ir tik svetas govs ko nevar publicet vai tad ipasumi kas ir Latvijas kam tad tie pieder un atkal maksasim par atgusanu.Vai tad Lavents ar ir tirskirnes latviets,laikam vina vec,vec,vecmamina leduslaikmeta dzivoja Latvija!!!!!Cik cilveki nenomira,cik neizputeja jo nonema to ko Ltviets bija iekrajis.Bet ko es te vaimanaju mani tapat neuzklausis ka Jus Jani,man reizem Jusu paliek zel.Es labak pasa izdomatu anegdoti istastisu ,ta gan vakar teica kad bankas nevarot apzakt,nu pienemsim valsti.Diivi saruna iesim zakt.Viens no VALDOSAS partijas ,OTRIS no opozicijas,valdosais kajau drosaks pagrab pilnu maisu ja kas draugi kopigi pienems likumu un vis bus stokos.Bet opoziconars tads bailigaks panem druscin ""likumus ta nevar grozit"vis notiek abi beg uz robezas pusi valdosam mais pilns suves parsprakst ,opoziconaru noker izvirza apsudzibu,bet kad tauta sak sumeties kapec to nebaza kurki tamtak naudas daudz.Nabagam taisam izmeklesanas un komisijas ja neiekrit Daugva tad atrodam kad nau skola gajis un sedesi,jurmalgeita aizbega vainigie lai draugus neiegastu cik tad pases viniem bija.TAUTA MOSTATIS,ATGUVAM un atkal iztirgojam. 

paija    08:45  |  11.01.2008.

Domāju,ka Reinikam un SEgliņam taisnība . Svarīgāk ir noskaidrot kukuļņēmējus-amatpersonas. Arī likums paredz atbrīvot kukuļdevējus no atbildības,ja viņi ziņo par kukuļdevēju. Lai iegūtu pierādījumus-viņu liecības,laikam par kaut ko jāvienojas,tai skaitā par ziņu nepublicēšanu 

vasjad    11:32  |  11.01.2008.

P.S. Varbūt vajag un pārdot pilsonību – par 30 000 latu, piem. visiem, kas grib, bet ja tā būs otrā pilsonība – tad vēl tik pat? Jo par sportu - pārdod, par nopelnām arī. Kāpēc un par naudu ne? Tas būtu godīgāk un valstij labāk. Cilvēki gatavi maksāt naudu par to, lai dzīvotu šeit, būt par pilsoņiem. Un tie pret valsti neko sliktu nedarītu, jo zina, ka nevajag „tracināt". Ir tādi īstie pilsoni, pat deputāti, no kuriem vajag atņemt pilsonību par viņu rīcībām, attieksmi pret valsti - pat veselas frakcijas saeimā tādas. Bet tos pat izvirza un ievālēja ES parlamenta! Tagad un nepilsoņi ir ES aizstāvībā. Varētu būt, ka un ar to pasēm, ar uzturēšanas atļaujām kādas neparastas lietas notikušas? Jo citādi var būt, ka ne valdības antiinflācijas pasākumi, bet Pasu Skandāls vainīgs nekustāma īpašuma tirgus apstāšanā? Bet notiekošajā ir labas lietas – tagad mafija izrīkosies ar tiem, kuri izdeva nobloķētas tagad pases un drīz visas iesaistītas amatpersonas saņems pat bargāko, nekā var piespriest visstingrākā tiesa, augstākos sodus! Un jautājums tiks slēgts! Bez tiesām. Kas ir P.S.? – „pasu skandāls”. Es kaut kur rakstīju, ka ir mums PSKP – PagaidāmSaņemKukuļusPakāpeniski un drīz iestāsimies NVS – ŅemošoValstušadraudzībā. Bet pie mums, Latvijā vēl tagad, šodien, ir PSRS!!! „PSRS – Pasu Skandāls Risinās Sekmīgi.” Visīsākā anekdote – „ P.S.+ R.S.” Tāpēc un sabrucis šis veidojums - jo bija latviskajā abreviatūra, kā kāpu uzrakstos!? Latvijai ir, sanāk, kaut kāda nozīmē pat Lielvalstu vēsturē? Pavisam nesen premjers teica, ka darbojas bij.čekistu („bičeku”), bij.drošībnieku – („biedriku”), un bij.zeku – („bize”) banda. Kopā - „bidročinzeku’ banda. Toreiz viņu apsmēja. Varbūt tas bija domāts un šas lietas ietvaros? Un šīm organizētajam bandformejamam ir saistības ar "pasu skandālu" vistiešākā ir? Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: