Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 29.02.2020.
 
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par Tautas partijas (TP) priekšvēlēšanu kampaņas sastāvdaļu uzskata ne tikai biedrības „Sabiedrība par vārda brīvību” iztērētos aptuveni 560 tūkstošu latu, bet vēl arī 110 tūkstošus latu, kas nepilnus divus mēnešus pirms likumā noteiktā priekšvēlēšanu perioda pārskaitīti reklāmas aģentūrai SIA „Creative Laboratory”. Lai gan minētie līdzekļi tērēti priekšvēlēšanu periodā, TP neuzskata, ka būtu pārkāpusi likumu.
viens likums vis    15:36  |  08.01.2008.

Pasaulē un arī Latvijā ir daudz negodīgu likumu. Arī šajā gadījumā, droši vien, Saeima ir pacentusies nopūdelēt vai, es domaju, apzināti pamest caurumu likumā. BET vai KNABs spēs, vai KNABam ir tiesības pašiem aizpildīt šo caurumu. Ka tik tiesā neiznāk čiks, jo viens atsevišķs politikānis var savā nesodāmības eiforijā pats sākt tulkot likumus, bet ja to dara partijas juristi... Diez vai viņi bija tik traki... 

kruuu    16:29  |  08.01.2008.

Man ir aizdomas, ka arī Lemberga antikampaņa bija paša Lemberga sponsorēta. Apsvērumi: 1) TV reklāmās tika minēti 3 punkti, no kuriem pirmie divi bija patiesi un zināmi, bet trešais izcili muļķīgs, tādējādi psiholoģiski panākot, ka cilvēki arī pirmos divus uzskata par muļķīgiem. 2) kā antikampaņa tā bija rīkota pietiekoši neveikli, lai izskatītos, ka kāds "nabaga" Lembergu vienkārši apceļ, tādējādi faktiski Lembergs tika reklamēts kā "labs cilvēks", kuru nomelno. Var jau būt, ka kāds no kampaņas organizatoriem ticēja tam, ko dara, bet nepamanīja, ka faktiski viņš vienkārši tiek izmantots. Uz to brīdi visneveiksmīgākā pozitīvisma kampaņa bija TP, jo ātri vien pierādījās, ka pats ierindas biedrs to arī sponsorē. Savukārt pozitīvists Stendzinieks Domburšovā teica, ka viņam esot 5 gadu programma pozitīvisma kampaņai. Derētu pajautāt, kāpēc viņš klusē tagad - vai programma paredz atpūtu līdz nākamām vēlēšanām? 

fane    09:13  |  09.01.2008.

Čau, Dombur! Gaidu Tavu raidījumu šovakar! Lai tev veicas, Tu esi Lauva. 

SbHNZGSkzceaqjVW  ropwJmKeW  06:27  |  21.06.2012.

Vickie, I love dried figs too! But they're like a whole different food than fresh figs! I bet you would love them too ;)Melissa, Aw, scukhs. Thanks for the compliments - I'm blushing.Karen, I'm so glad!! 

oTwkOkwaPuxKqj  dPRFWEFhdhTFat  21:50  |  21.06.2012.

WDXGi3 wvfhuvpbndmp Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: