Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 03.07.2020.
 
Apvienība „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK jaunā ekonomikas ministra Kaspara Gerharda personā ir piekritusi nodevas samazināšanai visiem Latvijā iebraucošajiem viesstrādniekiem, kaut arī līdz šim no četriem koalīcijas partneriem tieši TB/LNNK bija tā, kas visvairāk iebilda pasākumiem, kas atvieglotu viesstrādnieku nokļūšanu Latvijā. Vienlaikus šīs valdības deklarācijā rakstītais ļauj prognozēt arī turpmākus atvieglojumus viesstrādnieku ieceļošanai vismaz atsevišķās nozarēs. Šāda rīcība pamatoti rada jautājumu, cik būtiska tēvzemiešiem ir darbaspēka imigrācijas nepieļaušana Latvijā, cik – atrašanās valdībā.
koko  zigis_c@inbox.lv  10:35  |  16.01.2008.

tb/lnnk.ir partija bez mugurkaula.vini ir kaa vista kas skrien no gaila un doma vai neskrien pa aatru ,savaadaak dalu nedabuus. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: