Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.05.2020.
 
Pēc „Kas notiek Latvijā?” rīcībā esošās neoficiālās informācijas, ko apstiprina vairāki neatkarīgi avoti, bijušā Valsts prezidenta un Saeimas drošības dienesta virsleitnanta Edgara Gulbja organismā pēc lēciena Daugavā no Salu tilta konstatētas triju ķīmisku vielu lietošanas pēdas, tai skaitā arī narkotiskā viela ecstasy. Nedz E. Gulbja advokāti, nedz arī tiesībsargs Romāns Apsītis informāciju par veiktajām pārbaudēm nekomentē.
bekija    21:24  |  22.12.2007.

Advokāta lūgums ir lielisks krievvalodīgo integrācijas paraugs:) Iespējams, ka pa visiem viņiem arī izdosies veikt savu tiešo uzdevumu - aizstāvību, vai vismaz imitēt darbību. Pagaidām, šķiet, aizstāvības pozīcija vēl nav ieguvusi konkrēta aprises (skat., lūguma daļas 5.punkta nobeigumu). Pķičku žalka:))) Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: