Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 27.11.2020.
 

No 6.septembra LTV atkal būs redzams raidījums
"Kas notiek Latvijā?"

Aigara Kalvīša valdības

01.09.2006. [FIX_ME]  A A A Komentāri: 0
Trešdien, 6.septembrī, Latvijas Televīzijas 1.kanālā (LTV1) atkal būs redzams žurnālista Jāņa Dombura veidotais raidījums "Kas notiek Latvijā?", informē Latvijas Televīzijas (LTV) ģenerāldirektors Jānis Holšteins.

Holšteins apliecināja, ka piektdien LTV ar Domburu parakstījusi savstarpēju vienošanos par turpmāko sadarbību. Holšteins līguma noslēgšanu nosauca par rezultātu astoņu mēnešu ilgām sarunām starp televīziju un žurnālistu.

Ģenerāldirektors uzsvēra, ka līguma slēgšanas fāzē abas puses vairāk ieklausījušās viena otrā un bijis mazāk emociju. Pēc šīm sarunām Domburs un LTV pievērsīsies līgumam par premjera amata kandidātu diskusiju pirms oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, kuru vadīs Domburs.

Raidījums notiks tam paredzētajā studijā, taču divu mēnešu laikā plānots diskusiju raidījumam uzbūvēt jaunu studiju, sacīja Holšteins.

Domburs sacīja, ka pēc līguma noslēgšanas viņam esot iestājies neliels nogurums, jo tā bijusi "samocīta" pārrunu dēļ ar LTV. "Sarunas un noslēgtā vienošanās dod cerību un jēgu raidījumam un arī tam, ka žurnālistikai jābūt normāli novērtētai un apmaksātai. Zinu žurnālistus, kas uz mana precedenta pamata ies prasīt lielāku atalgojumu."

Žurnālists stāstīja, ka viņa līgumā ir paredzēts šāds punkts: ja viņam nav iespējams attīstīt LTV jaunus darbus redakcionālā vai žurnālistiskā virzienā un šāda iespēja šī gada laikā netiek piedāvāta, viņam ir tiesības lauzt līgumu.

Viņam darbā studijā asistēšot divi žurnālisti, kas palīdzēšot izvērst tēmas un paplašināt dažādību cilvēkos, kas tikšot aicināti uz raidījumu, turklāt šie redaktori veidošot sižetus raidījumam. Attiecībā uz jaunas studijas būvi Domburs uzsvēra, ka ar garo sarunu procedūru tā tikusi bremzēta.

Žurnālists sacīja, ka pirmdien ķeršoties pie tēmu izstrādāšanas, un jau tagad viņam esot vairāki varianti, piemēram, notikumi Stradiņa slimnīcā un Valsts policijas darba analīze. Tāpat turpināsies līguma saskaņošana ar LTV1 par priekšvēlēšanu diskusiju raidījumu ciklā "Milžu cīņas" paredzēto premjera kandidātu diskusiju 6.oktobrī, kuru iecerēts vadīt Domburam.Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: