Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 14.08.2020.
 
Ar lepnumu ministru prezidents Aigars Kalvītis 24.oktobra raidījumā „Kas notiek Latvijā?” pavēstīja, ka 2008.gada budžeta projektam ir saņemts vienprātīgs atbalsts darba grupā, kam jāizstrādā plāns Latvijas ekonomikas stabilizācijai. Paši darba grupas locekļi ir atšķirīgās domās – atbalsts bijis principam, ka valsts cenšas ierobežot savu izdevumu pieaugumu, taču ne visam budžetam.
zb    05:54  |  26.10.2007.

JD! kad padzirdeeju, ka iespeejamaas demisijas rezultaataa kaads premers tikshot LAtvijas Gaazes vadiitaaja amataa, man praataa netiishaam novilkaas paraleeles ar Vaacijas exkancleru G.Shreederu. Nu pavisam netiishaam.... Kura tad bija taa partija, kas pirms veeleeshanaam soliija samazinaat ienaakuma nodokli uz 15%?. 

alias    08:38  |  26.10.2007.

Bet, Dombura kungs! Vai tiešām Jūs domājāt, ka skatītājs ir tik muļķis, lai ticētu tam, ko premjers saka? Skatījāmies šo raidījumu kā farsu ar vienu domu - vai tiešām šis cilvēks, kas tur runā, tic, ka viņam tic?! 

arturs  skujaarturs@inbox.lv  11:22  |  26.10.2007.

kalvitis melo un dara nelikumibas 

mari    15:36  |  26.10.2007.

Dombura kungs, man liekas ka TP biedrus iztaujājot, vajadzētu vispirms pieslēgt pie melu detektora. 

Wiktorija    17:38  |  26.10.2007.

Dombura kungs: ja nevar pret intervējamo izturēties neitrāli, tad nav ko intervēt. Raidījumam arī rūpīgāk jāgatavojas, jo vienkārši Jums pietrūka zināšanu civilizētā veidā argumentēt. Un vēl, izlasiet A.Rubīna interviju ar Loskutovu. Šajā intervijā ir uzdoti konkrēti jautājumi, bet nevienas konkrētas atbildes. Pēc šīs intervijas pilnīgi redzams, ka KNAB vada nevis Loskutovs, bet gan Strīķe. Šajā intervijā arī pilnīgi atklājas, ka KNAB ir vispolitizētākā iestāde, jo spēlē pēc JL stabules un tāpēc JL tik histēriski uzvedās. Ja nu atnāk tāds vadītājs, kas tiešām darbojas objektīvi, nevis kādas partijas labā, ko tad? Dombura kungs, vai Jums pietiktu zināšanu un prāta izveidot raidījumu par pretējo viedokli šai patreizējai skaļajai un rupjajai bļaušanai? Tas taču nav visas tautas viedoklis, kā dažiem labpatīk domāt (ne pat puses). Es neesmu nevienas partijas piekritēja, bet tas ir inscenēts jandāliņš, nevis argumentēts dialogs. Nesaprotu, kāpēc jārespektē tās skaļākās, bet gan tukšākās puses viedoklis. VAI NAV TĀ, KA KATRS PĒC SAVA SPOGUĻATTĒLA UN SAVAS BŪTĪBAS REDZ ARĪ OTRU. ŠAJĀ GADĪJUMĀ VIENKĀRŠI TIEK RISINĀTAS PERSONĪGĀS PROBLĒMAS UZ CITU RĒĶINA. IEPAZĪSTIET SEVI (sevi mēs pazīstam vismazāk) UN APGŪSTIET ZINĀŠANAS, TAD ARĪ VARĒSIET MIERĪGI ARGUMENTĒT UN VISS IZDOSIES! UN VĒL - MĪLIET (precīzāk - iemācieties mīlēt) SEVI UN CIENIET PRETINIEKU! 

Kāds    18:42  |  26.10.2007.

1)Intresanti kas Kalvīti tā sagatavojis runāt un melot prasmē - jo Dombura kungs pirmo reizi redzēju ka Jums muti aizvēra un neļāva izteikties! 2)Vai nevarēja piesaistīt vēl kādu diskusijā - vai arī tas ka Jūs bijāt 2vatā bija lai iekļautos ētera laikā! 

Juris    10:31  |  28.10.2007.

Nevar vienmēr ņemt vērā ekspertu viedokļus, it īpaši komercbanku, vel jo vairāk to banku uz kurām krīt aizdomas par LV ekonomikas grušanu. DOmbim trūka objektīvu argumenti un fakti tika balstīti uz baumām.n Bet arī Kalvīts nošāva garām dažos jautājumos, viņam pietrūkst, viņa Džapeto - šķēles spēja valdīt pār savu ķermeņa valodu. 

guga    16:12  |  29.10.2007.

Pirms raidijuma laikam tagad koalīcijas dalībniekiem laikam būs jādod bībele, lai uzriek roku un saka "Zvēru runāt tikai patiesību un vienīgi patiesību. JA mani pieķer melos - tad man tiek piešķirts lielmeļa tituls". PAgaidām jau tikai Emsim prokuratūra ir piešķirusi meļa titulu un 5000. Cik maksā KAlvīša meli? Ekonomisti varētu sarēķināt, būs darba grupā ko darīt, citādi sasauc uz tādu pasēdēšanu un papaļāpāšanu - darba imitāciju. Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: