Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.10.2021.
 

Budžets un KNAB, protesti un demisijas – kas notiks tālāk?

Aigara Kalvīša valdības

23.10.2007. Kas notiek Latvijā?  A A A Komentāri: 127
Šonedēļ raidījuma „Kas notiek Latvijā?” tematika būs visas pēdējo nedēļu politiskās, ekonomiskās, tiesiskās un sociālās aktualitātes, un raidījuma formāts būs netradicionāls - raidījuma vienīgais dalībnieks būs Ministru prezidents un Tautas partijas priekšsēdētājs Aigars Kalvītis.
Šādu raidījuma formātu intervijas formā ierosināja premjera pārstāvji, atsaucoties uz savulaik „Kas notiek Latvijā?” raidījumos jau notikušām atkāpēm no tradicionālā debašu žanra, kad par plašāku aktualitāšu spektru raidījumu pamatā bija intervijas ar tālaika Valsts prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu un premjeru Eināru Repši. Šo ierosinājumu raidījuma vadītājs pieņēma, ņemot vērā plašo jautājumu loku, par ko atbildīgs ir tieši Aigars Kalvītis.

Protams, jautājumos tiks iekļauti arī politiskās opozīcijas, arodbiedrību, amatpersonu un dažādu sabiedrības pārstāvju izteikumi un  jautājumi, tos ietverot raidījumā arī videoierakstu formā, tai skaitā ar fragmentiem no pēdējo nedēļu „Kas notiek Latvijā?” debatēm.

Raidījumā tiks ietverts viss pēdējā laika aktualitāšu spektrs – valsts budžeta projekts un ekonomikas problēmas, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka atstādināšana un atbrīvošanas ierosinājums, ministru demisijas un sabiedrības protesti. Kontekstā ar to - cik ilga un kāda būs paša Kalvīša valdības un varbūt arī Saeimas vairākuma nākotne, laikā, kad aprit gads, kopš tika izveidota šī koalīcija un valdība.

Ņemot vērā rīt paredzamos notikumus, raidījuma formāts un dalībnieku sastāvs var tikt mainīts, ņemot vērā balsojumu par valsts budžetu Saeimā vai konsekvences publiskajiem protesta pasākumiem pie Saeimas nama.

Skatītāji savus viedokļus var paust šī raksta komentāros vai arī sūtot uz e-pastu knl@knl.lv. Raidījums ēterā būs LTV 1.kanālā 24.oktobrī plkst.21.20.


Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: