Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 25.10.2021.
 

Drošībnieku krimināls, „mentu kari”, vai...?

Noziedzība, vardarbība

03.10.2007. Jānis Domburs  A A A Komentāri: 1
Šovakar raidījuma „Kas notiek Latvijā?” temats diskusijai tiešraidē LTV studijā ir notikumi ap Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienesta virsnieku Edgara Gulbi un izmeklēšanām saistībā ar viņu, kā arī Ministru prezidenta Aigara Kalvīša paziņojums par drošībnieku noziedzīgo grupējumu, kas tika izteikts drīz pēc Gulbja mīklainās izkļūšanas no policijas auto un lēciena Daugavā.

Līdz ar to debašu temati būs arī šodienas Nacionālās drošības padomes sēdes rezultāti saistībā ar minēto paziņojumu, noziedzības un drošības situācija, kā arī tiesībsargājošo iestāžu darbs un savstarpējās attiecības, kuru novērtējumam arī Valsts prezidents pieļāvis apzīmējumu „mentu kari”.

Raidījumā piedalīsies: iekšlietu ministrs Ivars Godmanis, valsts policijas priekšnieks Aldis Lieljuksis, tiesībsargs Romāns Apsītis, Edgara Gulbja advokāti Aleksandrs Ogurcovs, Kārlis Paleps un Agnese Sviķe, kā arī civilsieva Iveta Šteina, Saeimas aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Juris Dalbiņš (TP), Saeimas deputātes Linda Mūrniece (JL), Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienesta komandieris Tālis Majors, KNAB priekšnieka vietniece Juta Strīķe, Ģenerālprokuratūras pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas virsprokurors Arvīds Kalniņš.

Uzaicinājums piedalīties izteikts arī Valsts prezidentam vai viņa kancelejas pārstāvim, kā arī VID Muitas kriminālpārvaldes priekšniekam Vladimiram Vaškevičam.

Raidījuma sākums plkst. 21.20 LTV 1.kanālā, e-pasts skatītāju jautājumiem knl@knl.lv.Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: