Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 18.01.2021.
 
Šobrīd atstādinātajam KNAB priekšniekam, vismaz spriežot pēc "Kas notiek Latvijā?" aptaujām, pirms trim gadiem sabiedrība pārliecinoši neuzticējās, bet tagad viņu atbalsta – attiecībās ar to pašu valdošo koalīciju, kas Alekseju Loskutovu savulaik iecēla šajā amatā. Uzticēšanās politiķiem, savukārt, mazinās, un, iespējams, uzticēšanās jaunajam Saeimas priekšsēdim Gundaram Daudzem ir tikpat niecīga kā savulaik Loskutovam. Uzskatāms izaicinājums, kā var strādāt valsts darbā. Bet var arī nestrādāt.
An:)    18:15  |  17.10.2007.

Manuprāt, valdība ir ieņēmusi īpatnēju pozīciju, kad visus likumus, noteikumus piemēro attiecīgajai situācijai, kā pašiem labāk... Ja jau likums ir neizdevīgs, kāpēc gan to neizmainīt. Un paši izliekas nesaprotam to absurdumu, kas šobrīd notiek valstī. Vienīgais jautājums paliek vai nu viņi izliekas neko nesaprotam vai patiešām neko nesaprot.... Laikam jau kā uz kuru. P.S. Runājot par Loskotova atzīšanos, ka viņš ir ticies ar Lembergu un Šķēli pirms iecelts amatā, laikam ir vienīgie patiesie vārdi, kādi dzirdēti pēdējā laikā. Man labāk patīk patiesība, nevis saldi meli, tādēļ viņa atzīšanās, manās acīs viņa reitingus tikai ceļ... Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: