Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 11.07.2020.
 
Valsts prezidents Valdis Zatlers ir paziņojis par gatavību augsto amatu ieņemt arī uz otro termiņu. 16.marta publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” visu Saeimā ievēlēto politisko spēku pārstāvji – Augusts Brigmanis no Zaļo un Zemnieku savienības, Solvita Āboltiņa no „Vienotības”, Andrejs Klementjevs no „Saskaņas centra”, Edgars Zalāns no „Par labu Latviju” un Imants Parādnieks no „Visu Latvijai!”–„Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK – vērtēja V.Zatlera līdzšinējo darbu. Oficiāli politisko spēku attieksme par V.Zatleru zināma vēl nav, taču studijā minētās konkrētās uzslavas un pārmetumi, kā arī to attiecība var būt zināms indikators tiem argumentiem, kas gaidāmi tuvākajos mēnešos.
Latgols    20:21  |  19.03.2011.

Latvija nav redzema nevienas "Personibas", kam varetu uzticeties,kam butu mugurkauls un vards pienemot lemumus! Valdiba: 1)risina jautajumus palielinot nodoklus,nedarot neko ,lai attistitu lauksaimniecibu,atjaunotu razosanu-tas ir strupcels! 2)Ja kersies pie pensijam-tai bus jaaiziet!!! 3)Nekas netiek darits ,lai aizstavetu Latviesus pasu majas Latvija : a) autobusos,trolejbusos uz katra ielas stura dzirdami krievu lamuvardi... Nedoma iejaukties-dabusi pa purnu ! 4)vairakas partijas jau aicina par krievu valodas apstiprinasanu ka otru valodu(jau tagad Riga,vairakos rajonos un pilsetas parsvara krievu valoda)!? 5)tiek veiktas konkretas darbibas,agitacija, sniegtas nepatiesas zinas ,lai krievus ,krievvalodigos apvienotu,noskanotu pret latviesiem. 6)kapec mazak tautibai- krieviem mes apmaksajam skolas,bet ne igauniem ,lietuviesim, poliem ,kas ir vairak lojali Latvijai?? Vai nebutu laiks paradit mugurkaulu, skolas pariet tikai uz valsts valodu !? Atdot to naudu barenu namiem,latviesu skolam... Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: