Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 20.10.2021.
 

"Kas notiek Latvijā?" sāk sezonu

Inflācija

16.08.2007. Jānis Domburs  A A A Komentāri: 0
Kāpēc inflācija ir jau 9,5%, kā realizējas valdības izstrādātais inflācijas apkarošanas plāns, kas notiks ar ekonomikas attīstību?

„Kas notiek Latvijā?” sāk sezonu ar debatēm par inflāciju

Šovakar raidījums „Kas notiek Latvijā?” sāk jaunu debašu sezonu pēc vasaras pārtraukuma, un pirmā raidījuma temats diskusijai tiešraidē LTV studijā ir inflācija un ar to saistītā ekonomikas situācija Latvijā.

Pagājušajā nedēļā izziņotais mēneša inflācijas rekords 9,5% apmērā ir vairojis šaubas par inflācijas apkarošanas pasākumu efektivitāti un pasliktinājis prognozes inflācijas samazinājumam. Diskusiju objekti ir inflācijas apkarošanas plāna realizācijas gaita un pirmie rezultāti kreditēšanas, nekustamo īpašumu tirgus un citās nozarēs, straujais cenu pieaugums atsevišķās sfērās, īpaši pārtikas preču jomā, kā arī turpmākie iespējamie pasākumi, riski un prognozes par Latvijas ekonomikas attīstību – saistībā ar regulējamo cenu un konkurences, valsts budžeta jautājumiem, ārējās tirdzniecības bilances, darbaspēka un citiem jautājumiem.

Raidījumā piedalīsies: Finanšu ministrijas valsts sekretāre Irēna Krūmane, Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Andris Liepiņš, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes loceklis Edvīns Karnītis, Latvijas Bankas monetārās politikas pārvaldes makroekoenomikas analīzes daļas galvenais ekonomists Uldis Rutkaste, Baltijas Starptautiskā Ekonomikas Politikas Studiju Centra priekšsēdētājs Alfs Vanags, SEB Latvijas Unibankas galvenais ekonomists Andris Vilks, Latvijas pārtikas uzņēmumu federācijas izpilddirektore Arlita Sedmale, nekustamo īpašumu firmas SIA „Balsts” valdes priekšsēdētājs Aigars Zariņš.

Raidījuma sākums plkst.21.20 LTV 1.kanālā , e-pasts skatītāju jautājumiem kasnotiek@ltv.lvKomentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

Partneri:         Dalibnieki         


Autors: