Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 15.07.2024.
 
Pēdējos mēnešos notiekošā politisko apvienību tapšana un to publiskās aktivitātes uzskatāmi apliecina, ka priekšvēlēšanu sacensība ir sākusies, un, kā zināms, priekšvēlēšanu laiks mēdz paskriet kā vienā elpas vilcienā. Tāpēc vakardienas „Kas notiek Latvijā?” bija veltīts tam, lai ar politikas procesa un sabiedrības uzskatu veidošanās preparētāju palīdzību veicinātu spriešanu par atskaites punktu noteikšanu šim priekšvēlēšanu laikam. Jo 10.Saeimas priekšvēlēšanu cīņa ir gan kārtējā, gan kaut kas nebijis.
ilze    15:26  |  27.05.2010.

Tātad LV televīzijai bija vairāk resursi iepriekš... Un kas no tā? Satura kā nebija tā nav. Domburs, kā bija, tā ir visa Latvijas televīzija, kura raidījuma dēļ to kasti ir šad tad vērts ieslēgt... 

pārd. no laukiem    16:12  |  27.05.2010.

paldies par vērtīgo diskusiju, un izglītojošo raidījumu vēlētājiem, tādi raidījumi ļoti nepieciešami.Jānīt, lūdzu uzaicini politoloģi ILZI Ostrovsku, kuru gaidām ļoti daudzi. ļoti labi patika jaunaiņais politologs ..., redzams ka ir zinoš un prot reāli izvērtēt Latv. politiķu rīcību, kura visumā ir ļoti netīra un negodīga... Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: