Šeit pieejami „Kas notiek Latvijā?” vadītāja un redakcijas raksti saistībā ar raidījumā apspriesto vai citām aktualitātēm. 15.07.2024.
 
Aplēses liecina, ka, lai ievērotu aizdevējiem apsolīto budžeta deficīta līmeni, turpmākajos divos gados būs nepieciešama budžeta konsolidācija par kopumā 800 – 900 miljoniem latu. Valdības partneri un opozīcijas politiķe 24.februāra publiskajās debatēs „Kas notiek Latvijā?” atklāja savas versijas par to, uz kā rēķina šādu konsolidāciju var īstenot, un izrādījās, ka ne visi pat redz nepieciešamību samazināt budžeta izdevumus.
Andris    09:18  |  14.04.2010.

Ir par ko padomāt, kāpēc Igaunija, kurā ir par trešdaļu mazāk iedzīvotāju un kas ir ar līdzīgu nodokļu sistēmu, ievāc no nodokļiem tādu pašus vai vēl lielākus ieņēmumus valsts budžetā nekā mēs. Kur palicis ir godīgums - jautājums ir LDDK un TRK? Kāpēc ir tādas problēmas mūsu darba devējiem, varbūt savas valdes sēdes ir jāsāk taisni ar šo jautājumu izskatīšanu - kāpēc LDDK pr-ja vietniekam piederoši uzņēmumi (RKB, Tosmāre) skan naudas atmazgāšanā uzskaitīto uzņēmumu virknē? Ja jau tādas ziepes vadībā, tad ko tur runāt par pārējiem nodokļu nemaksātājiem... Galvenā nelaime mūsu valstī ir darba devēju negodīgumā attiecībās ar valsti, nekas un nekur nebūtu jāsamazina sociālā jomā, ja nebūtu šo problēmu... Komentāri:       
Lai pievienotu komentāru, mājas lapas drošības apsvērumu dēļ, ievadiet zemāk attēlā redzamo 4 zīmju kodu. * e-pasts tiks uzrādīts pie komentāra

         Dalibnieki         


Autors: