Šķēle negrib izteikt „gala versiju” par latviešu bāleliņiem

Digitālās televīzijas krimināllietas izskatīšana joprojām turpinās. 2003.gada rudenī raidījumā „Kas notiek Latvijā?” Andris Šķēle, kas šobrīd atkal ir kļuvis par Tautas partijas priekšsēdētāju, noliedzoši atbildēja uz jautājumu, vai aiz „Kempmayer” ir latviešu bāleliņi. 27.janvāra raidījumā viņam par to tika prasīts atkārtoti – bet, lai gan šobrīd daudz vairāk informācijas ir publiski zināma, A.Šķēle „bāleliņu” esamību arvien atteicās apstiprināt.
A.Šķēle uzsvēra, ka tiesvedība pa gadiem ir „knapi, knapi pavirzījusies”, turklāt neviens no 20 aizskartajiem cilvēkiem nav nokavējis nevienu tiesas sēdi. „Izskatās, ka ir izdarīts tik daudz, lai par katru cenu izveidotu šādu 20 cilvēku grupu un viņus pasludinātu par vainīgiem,” TP vadītājs pauda viedokli.

Taču, kad viņam atkal un atkal uzdeva jautājumu par to, vai aiz „Kempmayer” nestāvēja latvieši, A.Šķēle atbildēja, ka nav redzējis nevienu dokumentu, kurā tas būtu rakstīts, ka nevienai kompānijai īpašniekos nav bijis īpašnieks latvietis un viņš negribētu tiesvedības laikā sākt dot „jauniegūtas informācijas savu interpretāciju”.

Video: Andris Šķēle par to, vai aiz „Kempmayer” nestāvēja latviešu bāleliņi. (Fragments no „Kas notiek Latvijā?”, 27.01.2010.)